Uživatelské jméno:

Heslo:Technické informace

Informace o zpracování osobních údajů

Užíváním tohoto portálu souhlasíte se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených ve webových aplikacích na adrese opicentrum.cz/uro. Osobními údaji v těchto aplikacích jsou Jméno a příjmení, přihlašovací jméno (login), osobní číslo, případné tituly, E-mail, záznam o minulém a budoucím rozložení pracovní doby a volna a umístění na pracoviště. Prohlášení správce: Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce nebo zpracovatele, kteří zpracovávají osobní údaje na jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.


| Autor: MUDr. & Mgr. Erik Stibor | Vydáno dne 25. 05. 2018 | 210 přečtení | Komentáře : 23 | Vytisknout článek

Tento web vytvořil MUDr. & Mgr. Erik Stibor pro Opicentrum, s.r.o. na bázi phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server
http://svobodni.cz/